Sme softvérová spoločnosť, ktorá je zameraná na tvorbu firemných web stránok, implementáciu e-learning riešení a prevádzkuje významné internetové portály ako sú LOAD.sk, LADY.sk, FILMY.sk, SPORTEXTRA.sk, AUTOMOBILY.sk, INFOSTAV.sk (portály v pilotnej prevádzke - DIRECT.sk, ZDRAVOVEDA.sk)

Naše web servery sú prevádzkované na LINUX platforme. Zárukou spoľahlivosti a kvality je administračný a redakčný systém RedSys Avalanche 3.4 (systém je plne administrovateľný cez web).

Na našich serveroch ponúkame širokú škálu elektronických služieb a  realizujeme komplexnú internetovú reklamu.

Na základe požiadaviek zákazníka dokážeme s použitím najmodernejších grafických a programovacích nástrojov navrhnúť a zrealizovať špičkové internetové prezentácie
a e-learning riešenia.

Naším klientom ponúkame firemný publikačný systém AVALANCHE, ktorý umožňuje vytvárať dynamické www stránky a spracovať ich cez internetové rozhranie, bez nutnosti používať ďalšie špeciálne nástroje. Prednosťou tohto systému je, že na tvorbe pravidelnej aktualizácie www stránok sa môžu podieľať aj používatelia bez znalosti HTML jazyka.

Na požiadanie našich klientov zabezpečujeme kompletný servis služieb súvisiaci s tvorbou a prevádzkou nami vyvinutých aplikácií, vrátane web hostingu a údržby. Naším cieľom je Vaša plná spokojnosť s kvalitou odvedenej práce.